Reuters

Сьогодні на Олімпіаді, мабуть, як ніколи складно передбачити, в якому виді спорту українські спортсмени можуть вибороти медаль. Фаворитами вони не виступають у жодній з дисциплін, але вчорашня перемога Юрія Чебана у веслуванні на каное нагадує про те, що не потрібно недооцінювати серця чемпіонів.

Наприклад, за медалі сьогодні боротиметься команда України з синхронного плавання. Вчора українки чудово виконали технічну програму, але все ж поступилися японським синхроністкам за місце у чільній трійці. Сьогодні вони продемонструють довільну програму і сподіватимуться, що судді їх оцінять гідно.

Також треба окремо підкреслити участь українських легкоатлеток у фіналі естафети 4х100 м. Вчора під час кваліфікації Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремінь та Єлизавета Бризгіна посіли четверте місце серед всіх учасниць. У вирішальному забігу вони намагатимуться виграти хоча б бронзу. Тим більше, Повх, Ремінь і Бризгіна вже мають такий досвід - на Іграх-2012 в естафеті 4х100 м вони були саме третіми.

Крім того, здобути медаль для України можуть Рене Теббель в конкурі, Анастасія Спас у сучасному п'ятиборстві, Євген Виноградов в метанні молота. Не варто забувати і про шістьох українців, які візьмуть участь у змаганнях зі спортивної ходьби - як серед чоловіків, так і серед жінок.