REUTERS

У Ріо-де-Жанейро завершився фінальний заплив на дистанції 4х100 метрів комплексним плаванням у чоловіків, де у своєму останньому запливі в кар'єрі американець Майкл Фелпс виграв у складі збірної США свою 23-тю золоту олімпійську медаль, повідомляє кореспондент УНІАН.

Американці показали результат 3 хвилини 27,95 секунди, встановивши олімпійський рекорд. Призерами Ігор стали команди Великобританії та Австралії.

Фелпс плив на третьому етапі і вивів свою команду на перше місце, випередивши суперника зі збірної Великобританії, якій американці програвали після 2-го етапу.

Це був останній фінал олімпійського турніру з плавання, який завершився в ніч на неділю за київським часом.

Раніше Фелпс офіційно оголосив про те, що завершить спортивну кар'єру після Ігор-2016 в Ріо.