Виталий Бутрым не смог пройти дальше первого круга в беге на 400 метров / xsport.ua

У Ріо-де-Жанейро завершилися змагання 1-го кола з легкої атлетики в бігу на 400 метрів, де українець Віталій Бутрим показав підсумковий 30-й результат і не потрапив в наступне коло змагань, повідомляє кореспондент УНІАН.

Наш спортсмен подолав дистанцію за 45,92 секунди.

Бутрим фінішував четвертим у своєму забігу. При цьому, три найкращих спортсмена автоматично кваліфікувалися до наступного кола змагань (сім забігів, 21 учасник), а ще троє визначалися за додатковими показниками - кращого часу. Всього, у друге коло проходили 24 учасника.

Таким чином, збірна України втратила єдиного учасника в цьому виді програми і не зможе претендувати на медаль.

Як повідомляв УНІАН, турнір Олімпіади-2016 з легкої атлетики проходить з 12 по 21 серпня.