Олена Костевич

Досвідчена Олена Костевич посіла четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів на Олімпійських іграх у Токіо.

36-річна спортсменка вже має досвід гучного тріумфу на Олімпіаді. Вона вигравала золоту медаль в Афінах-2004. Проте цього року до п'єдесталу Олена так і не дібралася.

Костевич потрапила у вісімку найкращих стрільців, котрі боролися за медалі. Українка в напруженій боротьбі з китаянкою билася за бронзу, але в підсумку фінішувала нижче.

Перше місце виборола представниця команди ОКР Віталіна Бацарашкіна, срібло дісталося Антоанеті Костадіновій з Болгарії, бронза опинилася на шиї в китаянки Цзян Рансінь.

Олімпіада-2020, Жінки, Кульова стрільба з пістолета на 10 метрів

1. Віталіна Бацарашкіна (ОКР) - 240,3 бала

2. Антоанета Костадінова (Болгарія) - 239,3

3. Цзян Рансінь (Китай) - 218,0

4. Олена Костевич (Україна) - 197,6

Нагадаємо, що за день до виступу Костевич Павло Коростильов теж фінішував четвертим у чоловічій стрільбі.

Україна на Олімпіаді в Токіо: головне