Долгополов обіграв Тіпсаревича / btu.org.ua

У Буенос-Айресі (Аргентина) відбувся матч першого кола тенісного турніру Argentina Open серії ATP World Tour 250, в якому Олександр Долгополов обіграв Янко Тіпсаревича з Сербії, повідомляє Великий теніс України.

Матч завершився з рахунком 6:3, 6:3.

Читайте такожДолгополов і Марченко піднялися на одну сходинку вгору в світовому тенісному рейтингуЧерез дощ початок цього поєдинку було відкладено більш, ніж на півтори години. Українцю для перемоги вистачило одного брейку у першій партії і двох - у другому сеті. Матч тривав 1 годину 12 хвилин.

У наступному колі нашому тенісистові буде протистояти другий сіяний Пабло Куевас (№22 у рейтингу АТР). Раніше суперники вже зустрічалися на аргентинських кортах: в 2014-му році Долгополов святкував перемогу в Буенос-Айресі з рахунком 6-3 4-6 7-6(5).