У групі A чемпіонату Європи з футболу розпочали грати друге коло. В столиці Азербайджану, Баку, зустрічалися збірні Туреччини та Уельсу. Британська команда здобула звитягу з рахунком 2:0.

Один з найдорожчих гравців в історії футболу, вінгер мадридського "Реала" Гарет Бейл двічі віддав гольовий пас: наприкінці першого тайму він асистував півзахиснику "Ювентуса" Аарону Ремзі, а в компенсований арбітром час до матчу він віддав асист на Коннора Робертса. Втім, Бейл на 61-й хвилині не забив пенальті.

Туреччина - Уельс - 0:2

Голи: Ремзі, 43, Робертс, 90+5

Туреччина: Чакир, Челик, Айхан, Сеюнджю, Мераш (Мюлдюр, 72), Чалханоглу, Йокушлу (Демірал, 46), Туфан (Ясиджи, 46), Караман (Дервішоглу, 75), Їлмаз, Ундер (Кахведжи, 82)

Уельс: Уорд, К. Робертс, Мефам, Родон, Девіс, Моррелл, Аллен (Ампаду, 73), Бейл, Ремзі (Вілсон, 85), Джеймс (Н. Уільямс, 90+4), Мур