Середа,
07 грудня 2016

Наші спільноти

Ліга Європи 1/8 фіналу, матч-відповідь, "Андерлехт" - "Шахтар": онлайн-трансляція

Сьогодні в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» на виїзді зіграє з бельгійським «Андерлехтом».

rsca.be
rsca.be

Гра в Брюсселі стане ювілейною 200-ю для "гірників" в єврокубках, повідомляє прес-служба ФК "Шахтар".

Перша гра у Львові завершилася з рахунком 3:1 на користь українського клубу. «Гірники» дуже добре провели перший тайм, де двома ключовими подіями стали точні удари Тайсона і Кучера. Після перерви «Андерлехту» вдалося забити важливий м'яч на виїзді (відзначився Ашампонг), але незабаром Едуардо після подачі кутового майстерним ударом головою встановив остаточний рахунок.

Таким чином, для виходу в наступний раунд змагань донеччанам достатньо буде навіть програти з мінімальним рахунком.

Відразу по закінченні першого протистояння з «Андерлехтом» Мірча Луческу зазначив, що в Брюсселі його команду чекає важка гра. В якості одного з важливих моментів Містер виділив повернення після дискваліфікації Тараса Степаненка, який пропустив матч у Львові.

Нагадаємо, в перерві першої зустрічі через пошкодження був замінений автор першого гола у ворота бельгійців Тайсон. Один з лідерів атаки «гірників» не зіграв з «Дніпром» у рамках чемпіонату країни, отримавши час для відновлення. Тим не менш, він відправився до Бельгії разом з командою, куди Мірча Луческу взяв із собою 23 футболіста.

У свою чергу, у стані суперника напередодні матчу з «Шахтарем» і швидкого старту чемпіонського плей-офф у Бельгії, де буде грати «Андерлехт», на арені «Констант Ванден Сток» замінили газон. Підопічні Бесника Хасі вже випробували поле в матчі Ліги Жюпіле з «Кортрейком» (перемогу 3:0 принесли голи Окаки, Ашампонга і Мбоджи).

Головною кадровою новиною напередодні гри з «Шахтарем» стала інформація про травму Матіаса Суареса. За словами Бесника Хасі, аргентинець не візьме участі у грі.

Сьогоднішній матч буде обслуговувати бригада на чолі з Антоніо Матеу Лаосом (Іспанія). Цей рефері три тижні тому обслуговував матч за участю української комнади в єврокубках. У грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Києві на НСК "Олімпійський" "Динамо" поступилося "Манчестер Сіті" з рахунком 1:3.

Матч "Андерлехт" - "Шахтар" відбудеться в Брюсселі на арені «Констант Ванден Сток» і розпочнеться о 22:05 за київським часом.

Пряма ТВ-трансляція на телеканалах «Україна» і «Футбол 1».