БК

Южненський "Хімік" здобув другу перемогу у півфінальній серії чемпіонату України з "Черкаськими Мавпами" та знаходиться на відстані однієї перемоги від фіналу ліги.

Команда Олега Юшкіна перемогла з рахунком 87:72, а основний доробок у матчі був зроблений у другій чверті, яку господарі ФСК "Олімп" виграли з різницею в 15 очок.

В іншому матчі дня криворізький "Кривбас" зрівняв рахунок у серії з київським "Динамо", вигравши зустріч з рахунком 81:79.

Переможний кидок у матчі зробив Дмитро Глєбов. Кандидат в національну збірну України, який набрав 21 очко при 19 промахах, за півтори хвилини до кінця зустрічі реалізував триочковий кидок і збільшив різницю в рахунку до шести очок. Відігратися у "Динамо" часу вже не було.